STOCKHOLM

+46 702 63 11 45
info@suitespot.se
Narvavägen 29 114 60 STOCKHOLM

GÖTEBORG
+46 793 07 05 87
info@suitespot.se
Surbrunnsgatan 6 411 19 GÖTEBORG
JÖNKÖPING
+46 702 63 11 45
info@suitespot.se
Huskvarnavägen 82, 554 66 JÖNKÖPING
HALMSTAD
+46 702 63 11 45
info@suitespot.se
Skolgatan 5 302 32 HALMSTAD
MALMÖ
+46 722 02 30 25
info@suitespot.se
Stormgatan 4 211 20 MALMÖ

Sälj och administration

Carl Johan Ahlsell

VD

carl.johan.ahlsell@suitespot.se

Jacqueline Nygren

Sälj - och Marknadskoordinator

0708 11 73 16
jacqueline.nygren@suitespot.se

Klas Blomkvist

Kundansvarig

0702 32 12 29
klas.blomkvist@suitespot.se

Håkan Magnusson

Försäljning

0723 23 66 10
hakan.magnusson@suitespot.se

Michael Nygren

Ekonomichef

0722 03 05 31
michael.nygren@suitespot.se

Implementation

Malin Anderberg

Konsult

0793 07 05 87
malin.anderberg@suitespot.se

Marcus Börjesson

Utveckling/Qlik

0709 83 96 46
marcus.borjesson@suitespot.se

Rebecca Cumberbatch

Konsult

0707 45 09 39
rebecca.cumberbatch@suitespot.se

Jonathan Desalegn

Konsult

jonathan.desalegn@suitespot.se

Annie Gabrielsson

Konsult

0763 06 68 85
annie.gabrielsson@suitespot.se

Alexander Gustavsson

Utvecklare

0763 16 33 33
alexander.gustavsson@suitespot.se

Michael Halin

Utvecklare

0725 05 63 66
michael.halin@suitespot.se

Louise Hillin

Konsult

0735 07 14 89
louise.hillin@suitespot.se

Peter Janson

Konsult/Qlik

0709 83 96 21
peter.janson@suitespot.se

Adrian Johansson

Konsult

0708 77 74 07
adrian.johansson@suitespot.se

Ann Klarin

Konsult

0730 22 96 29
ann.klarin@suitespot.se

Daniel Date

Utvecklare

0703 79 07 76
daniel.date@suitespot.se

Henrik Lindberg

Konsult

0722 02 30 25
henrik.lindberg@suitespot.se

Lukas Lindén

Konsult

0722 20 80 68
lukas.linden@suitespot.se

Sara Malmgren

Konsult

0763 21 64 67
sara.malmgren@suitespot.se

Jesper Nilsson

Konsult

0733 37 20 77
jesper.nilsson@suitespot.se

Michael Nygren

Konsult

0722 03 05 31
michael.nygren@suitespot.se

Viktor Olsson

Konsult

0705 44 40 03
viktor.olsson@suitespot.se

Olle Rosenqvist

Konsult

0735 31 34 88
olle.rosenqvist@suitespot.se

Kanske du?

Utvecklare

Kolla in våra lediga tjänster

Henrik Ulvenäs

Utvecklare

0761 60 31 23
henrik.ulvenas@suitespot.se

Mattias Uppström

Utvecklare

0707 46 69 98
mattias.uppstrom@suitespot.se

Madeleine Zander

Utvecklare

0703 83 42 79
madeleine.zander@suitespot.se

Olov Åkesson

Konsult

0723 96 66 24
olov.akesson@suitespot.se

Markus Åkesson

Konsult

0702 22 53 36
markus.akesson@suitespot.se

Ellen Ekberg

Konsult

0760 03 91 37
ellen.ekberg@suitespot.se

Ahmad Ezmorrod

Konsult

0763 06 53 16
ahmad.ezmorrod@suitespot.se

Felix Divall

Konsult / utvecklare

0735 04 15 62
felix.divall@suitespot.se

Anders Hamnér

Konsult

0735 44 96 75
anders.hamner@suitespot.se

Ann Alfredsson

Konsult

0723 21 64 74
ann.alfredsson@suitespot.se

Dinara Sufijanova

Konsult

0735 12 26 38
dinara.sufijanova@suitespot.se

Vill du bli kontaktad av oss istället?